Херсон °C

Молодь ХДУ спілкувалася з керівництвом

Новости » Общество
0

Молодь ХДУ спілкувалася з керівництвом 16 жовтня у Херсонському державному університеті відбулася розширена зустріч ректорату зі студентським активом університету. Такі зібрання стали вже традиційними для нашого навчального закладу. Про це повідомляє прес-центр ХДУ.

Відкриваючи захід голова Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів ХДУ Олександра Писларь відмітила, що спілкування face to face, саме на думку молоді, є найбільш продуктивним та дієвим. І закликала молодь ставити актуальні запитання: «Це можливість для вас бути почутими. І допоможе нашому університету рухатися вперед у правильному векторі розвитку», – наголосила голова профкому.

Звертаючись до молоді ректор університету Олександр Співаковський зазначив, що Херсонський державний університет – корпорація по обслуговуванню освітніх інтересів студентів. «Успіх університету – це ваш успіх. Репутація навчального закладу формується завдяки досягненням його випускників. Для нас важливий такий формат спілкування, коли кожен студент може поставити питання», – зазначив очільник вишу.

Молодь ХДУ спілкувалася з керівництвом

Молодь ХДУ спілкувалася з керівництвом

Відкрита зустріч відбулася за участі проректорів ХДУ – проректора з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталії Тюхтенко, проректора з наукової роботи Сергія Омельчука, проректора з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максима Вінника, проректора з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергія Кузнецова та головного бухгалтера Ірини Попової.

Надалі зустріч перейшла у формат «запитання-відповідь». «Ми готові відповідати на будь-які питання. Сьогодні студент мінімально залежить від адміністрації вишу. Саме ви є головною дієвою особою нашого університету», – наголосив Олександр Співаковський. Основні питання, які були розглянуті, стосувалися скорочення кількості стипендіатів до 15% замість існуючих 45; стану та ремонту дороги по вулиці Університетській до корпусу №5 ХДУ; повноцінного запуску басейну, ремонту роздягалень для студентів факультету культури і мистецтв, необхідності утеплення гуртожитків, оновлення меблів у гуртожитку №2; проведення дня самоврядування до 102-ої річниці ХДУ та ціноутворення у закладах громадського харчування, які є орендарями в нашому університеті та механізмів впливу адміністрації і профкому студентів.

Відповідно до поставлених запитань та отриманих відповідей було вирішено прийняти заходи від адміністрації університету, профспілкового комітету та студентського парламенту.

Також під час спілкування з молоддю Олександр Співаковський зазначив, що три речі створюють сприятливі умови життя - якісна освіта, медицина та інфраструктура добробуту. «Медицина дійсно відіграє важливу роль в житті людини. Важливо, аби студенти були здоровими», – зазначив ректор. Тому на зустрічі була присутня головна лікарка Херсонської міської лікарні ім.Є.Є.Карабелеша Алла Малицька. На базі ХДУ створено Медичний центр і студенти та викладачі мають можливість підписати декларацію та отримати доступ до медичних послуг. Про важливість укладення договору із лікарем та про амбулаторію розповіла на зустрічі Алла Малицька.

Тож діалог між ректоратом та студентським активом Херсонського державного університету видався чесним і відвертим. Та, як зазначила молодь, такі зустрічі є необхідною умовою успішного розвитку навчального закладу на засадах соціального партнерства між адміністрацією, профспілковим комітетом, студентським самоврядуванням і студентами ХДУ.

Та, найголовніше, що саме під час таких зустрічей є можливість почути одне одного та зрозуміти, які проблемні питання потребують першочергової уваги керівництва університету для створення комфортних та гідних умов у виші. Адже попереду і перед адміністрацією університету, і перед студентством стоїть чимало ризиків та викликів. І тільки спільними зусиллями можна досягти їх вдалого вирішення.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: