Херсон °C

Студенти ХДУ збирали кошти для онкохворих дітей

Новости » Общество
0

17 жовтня у Херсонському державному університеті відбувся благодійний ярмарок «Козацькі смаколики». Організатором та ініціатором акції виступила молодь медичного факультету, а присвятили захід Дню українського козацтва. Про це прес-центр ХДУ.

Такі свята – чудова нагода не просто весело провести час, спробувати різноманітні смаколики, а й звернутися до національних витоків, духовної пам’яті та згадати таку сторінку нашої історії як період славної козаччини.

На відкриття свята завітало керівництво нашого вишу – ректор ХДУ Олександр Співаковський, проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталія Тюхтенко, проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов, професорсько-викладацький склад медичного факультету і, звісно, студенти нашого вишу.

Вітаючи учасників заходу, ректор ХДУ Олександр Співаковський наголосив: «Сьогодні у нас особливе свято. Адже воно походить від наших традицій та історії тих людей, які розбудовували нашу країну. Ми повинні розуміти, що той, хто пам’ятає свою історію – має майбутнє». Також Олександр Володимирович подякував факультету за ініціативу, адже «там, де є доброта та доброчинність там точно є майбутнє».

Студенти ХДУ збирали кошти для онкохворих дітей

Студенти ХДУ збирали кошти для онкохворих дітей

Студенти ХДУ збирали кошти для онкохворих дітей

У свою чергу, декан медичного факультету Ірина Глущенко розповіла про мету організації благодійного ярмарку «Козацькі смаколики». На зібрані кошти факультет планує придбати подарунки на День Святого Миколая для онкохворих дітей Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.

Своїми враженнями від участі у благодійній акції поділилася студентка І курсу медичного факультету ХДУ Анастасія Герман. «На заході панує привітна атмосфера. І я дуже рада, що наш університет проводить такі ярмарки та допомагає дітям, які так цього потребують. І важливо, що молодь підтримує цю ініціативу», - зазначила Анастасія.

акож студенти зазначають, долучаючись до таких заходів, вони приносять користь суспільству та займають активну громадянську позицію щодо небайдужості до потреб та проблем інших.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: