Херсон °C

Херсонські моряки повстали проти свавілля суддів та силовиків

Новости » Общество
0

Херсонські моряки повстали проти свавілля суддів та силовиківЧлени екіпажу танкера «MRIYA» другий день поспіль мітингують під стінами Херсонського апеляційного суду. Вони вимагають від суддів звільнити з-під арешту судно, яке вже два місяці вимушено простоювати в порту Херсону через незрозумілі дії силовиків - Служби безпеки України та прокуратури АР Крим. Протестувальники, зокрема, закликають уддів Херсонського апеляційного суду відмовитись від практики тиску на судей. Моряки тримали плакати з надписами:«Корабль MRIYA – это не мед, Содружество не пройдет» та інші.

«Ми прийшли під стіни суду, бо саме апеляційний суд дозволив арештувати наше судно, хоча для цього не було жодних підстав. Ані наша команда, ані наш капітан не були в Криму! В цілому немає жодних доказів, що наш корабель там був після анексії півострова», - каже капітан «Мрії» Вячеслав Мазоха.

«Хтось хоче поставити «галочку» у звітах та розповідати начальству про боротьбу з сепаратизмом чи ще щось, а тим часом люди та їх сім’ї залишились без коштів для існування», - каже механік «Мрії» Сергій, закликаючи херсонцыв підтримати моряків. - Подивіться, на що перетворилося наше місто! Вбивство Катерини Гандзюк, арештований танкер під українським прапором, безробітні люди, розруха! Не останню роль в цьому грають силовики та судді, які позбавили людей захисту та надії на справедливість», - не може стримувати емоцій механік.

Голова суду до людей не вийшов, в прес-службі повідомили, що він перебував у відрядженні. Команда танкеру заявляє, що вони будуть ходити під стіни суду до тих пір, поки в суді дійсно звернуть на них увагу, вивчать всю документацію, а не будуть залежати від тиску правоохоронців. Нагадаємо, прокуратура АР Крим, що базується в Херсоні, та обласне управління СБУ звинувачують "Мрію» в тому, шо вона у 2015 під іншою назвою VILGA заходило у закриті порти окупованого Криму. 19 серпня Апеляційний суд області заарештував MRIYA, а 20 серпня озброєні співробітники СБУ та державної прикордонної служби затримали танкер у нейтральних водах та з численними порушеннями правил безпеки відбуксували його у Херсон. Юристи компанії-судновласника кажуть, що дії правоохоронців фактично є піратством, а матеріали справи не містять будь-яких доказів перебування танкера у Криму або інших порушень українських законів. За наявною інформацією, єдиним доказом у матеріалах справи є роздруківка з невідомого інтернет-сайту. При тому що ані Адміністрація морських портів України, ані Командування військово-морських сил України інформацію про кримські заходи танкеру не підтверджують.

Херсонські моряки повстали проти свавілля суддів та силовиків

Херсонські моряки повстали проти свавілля суддів та силовиків

 

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: