Херсон °C

У Кочубеївській сільській ОТГ є власний медіа-центр

Новости » Общество
0

Завдяки реалізації у громаді проекту «Мультимедійний центр в Орлівській сільській бібліотеці» будь-який мешканець громади тепер має змогу користуватися послугами центру, провести цікаво дозвілля та здобути необхідні знання. Кожен охочий може отримати необхідні знання з медійної майстерності: з відео- та фотозйомки, редагування, монтажу, створення відео-роликів - інформаційних, соціальних, навчальних. Для учасників створена можливість брати участь у тренінгах з підвищення рівня комп’ютерної грамотності, роботи з інтернет-ресурсами. Йдеться у повідомленні у групі в соцмережі ПУЛЬС Децентралізаційний марафон.

Завдяки аматорським та професійним зусиллям жителі громади можуть переглянути трансляцію сесій, засідання виконкому Кочубеївської сільської ради на великому екрані. А ще почерпнути необхідну інформацію зі створеного Ютуб-каналу, взяти інтерв’ю у керівництва громади, представників громади, поспілкуватися з фахівцями з актуальних питань охорони здоров’я, з освітянами, місцевими депутатами, громадськими активістами та просто з цікавими особистостями ОТГ. Створені ролики дозволяють продемонструвати досягнуті громадою успіхи, висвітлити проблеми сіл та їх мешканців.
Тут можна отримати соціальні та адміністративні послуги через створену мережу ЦНАПу і за допомогою системи IGO.
І, звісно ж, отримати задоволення від перегляду фільмів, мультфільмів, соціальних роликів та створених медіа-клубом відео-робіт на великому екрані.
Молодіжна рада в приміщенні бібліотеки проводить свої засідання. Молодь використовує центр як майданчик для написання проектів, цікавого дозвілля. Тут можна сканувати, роздруковувати потрібну інформацію жителям громади, користуватись гаджетами та WI-Fi мережею.
Ремонт та облаштування центру проведено за тісної співпраці громади, депутатського корпусу, небайдужих односельців та проекту#USAID.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: