Херсон °C

Підвищення зарплат у вчителів та медиків Херсонщини не буде

Новости » Общество
0

«Проє кт бюджету-2020 - найгірший за останні 18 років», - міський голова Нової Каховки, член правління #АМУ Володимир Коваленко. Повідомляє Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України.

На підняття зарплат не лише вчителів, а й медиків у держави нема коштів. Більше того, залишається під питанням повноцінне фінансування освітньої та медичної галузей. Такі невтішні висновки міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко виніс із нещодавньої зустрічі представників Асоціація міст України і Уряду, на якій обговорювався підтриманий 18 жовтня Верховною Радою в першому читанні проєкт Держбюджету на 2020-й.

За словами міського голови, держава не передбачає у проекті держбюджету видатки на дві основні свої функції – навчати та лікувати людей. Відповідне фінансування планується скоротити на 20% від потреб. Решту планують «повісити» на органи місцевого самоврядування!

— Приміром, в 2020 році держава планує не додати Новій Каховці 32 млн. грн. Водночас держава й далі перекладає на місцеве самоврядування безліч видатків та відбирає статті доходів – той же акцизний податок, — обурений міський голова. — Якщо держава не буде думати про підвищення рівня зарплати вчителів, дуже скоро у нас виникне проблема дефіциту кадрів. Такого поганого бюджету я не пам’ятаю. Приміром, запланували підняття зарплати вчителям, а ресурсу на це нема. Нам кажуть: «Давайте тоді лише молодим вчителям піднімемо зарплати, і все». Але як це? Одним підняти, а іншим ні?

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: