Херсон °C

У Херсоні презентували дитячу книгу - «Привіт! Я – Кіміко!»

Новости » Общество
0

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулася презентація унікальної дитячої книги «Привіт! Я – Кіміко», авторкою якої є починаюча херсонська поетеса Марина Рудакова.

Унікальність цієї події полягає в тому, що це перша в Україні презентація книги про собаку, адже головна героїня видання – дивовижний пес породи акіту-іна Кіміко Такара. До речі, разом із авторкою на презентації була присутня і самаКіміко.

Марина Рудаковарозповіла, як маленьке та пухнасте диво на ім’яКіміконадихнуло її на творчість та на благодійність, адже частина коштів від продажу книги спрямовується на благодійні проекти.

Враховуючи, щоКіміко– це взірець японської витонченості та самурайської стійкості, оформлення книги було витримано саме в цьому стилі. Високоякісний папір, унікальні аутентичні ілюстрації, цікаві «дрібнички», що підкреслюють особливість Кіміко, – все це знайшло втілення у новій книзі. «Фішкою» кожного поетичного твору, який увійшов до збірки, є спільна кінцева фраза: «Хто вона така? Кіміко Такара!».

Під час презентації глядачі змогли особисто познайомитися зКімікота дізнатися, що вона – не тільки муза, вона ще й тричі чемпіон України, Гранд-чемпіон, Інтер-чемпіон, кращий представник своєї породи в України, блогер та каністерапевт.

До речі,проект «Читай разом з Кіміко», який поєднує в собі елементи каністерапії та читання улюбленої книги, у Херсоні реалізується саме на базі Гончарівки. Про те, як бібліотека погодилися на цей експеримент, який, наприклад, у бібліотеках Японії або Фінляндії є звичною справою, розповіла директорка книгозбірні, заслужений працівник культури України, кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенівНадія Коротун. Вона зазначила, що бібліотека завжди намагається втілювати у життя прогресивні інновації, які несуть користь громаді, а також запевнила, що проект буде активно розвиватися та процвітати.

Наприкінці презентації глядачі змогли поспілкуватися з авторкою та її чотирилапою супутницею у неформальній обстановці, зробити фото з героїнями, посмакувати ласощами та придбати книжку або еко-сумку із зображеннямКіміко.

За інформацієюХерсонської обласної ради

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: