Херсон °C

Профорієнтаційна робота ХДУ виходить на новий рівень

Новости » Общество
0

Перед тим, як обирати університет, учні та їхні батьки часто прислухаються до думки вчителів, у яких є можливість вплинути на рішення майбутніх абітурієнтів. Про це повідомляє прес-центр ХДУ.

Як зазначає декан факультету комп’ютерних наук, фізики та математики Наталя Кушнір на факультеті триває активна профорієнтаційна робота «Через вчителів-учням». Наталя Олександрівна розповідає: «Наша мета – показати вчителям, що наш університет розвивається, ми маємо змогу працювати з новими технологіями, сучасним обладнанням. Те, що можемо запропонувати ми, на Херсонщині ніхто більше не може. Багато вчителів після нашої STEM-програми виявили ініціативу відкрити гуртки з моделювання. І це також впливає на результати вступної компанії ХДУ! Важливо розуміти, що займатись профорієнтаційною роботою треба ще у середній школі. За допомогою наших майстер-класів ми зацікавили багато учнів 5-6 класів до вивчення фізики, математики та інформатики, дехто вже демонструє гарні результати навчання. Залишилось дочекатись, коли вони виростуть до вступного віку».

STEM-програма Херсонського державного університету реалізується не тільки у Херсоні, а й по всій Херсонщині. Викладачі ХДУ приїжджають у сільські школи та проводять майстер-класи для учнів з робототехніки та 3D- моделювання і діляться з вчителями досвідом реалізації STEM-освіти.

Наскільки ефективна така робота, показали цифри з минулорічної вступної кампанії: мінімальний вступний бал на факультеті комп’ютерних наук, фізики та математики з 112 піднявся до 137. До того ж, абітурієнти з балом ЗНО 200, маючи можливість вступити будь-де, обрали саме наш університет.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: