Херсон °C

Вчителі Херсонщини завітали до ХДУ

Новости » Общество
0

Сьогодні, 6 листопада, у Херсонському державному університеті відбулася публічна лекція проректора з наукової роботи, професора Сергія Омельчука «Нова редакція українського правопису. Виклики мовної практики сучасності». Захід пройшов у конференц-залі Наукової бібліотеки Херсонського державного університету. Про це повідомляє прес-центр ХДУ.
На лекції зібралися вчителі з різних районів та ОТГ Херсонщини не тільки української мови та літератури, а й інших предметів.
На початку Сергій Омельчук привітав присутніх та передав вітання від ректора Олександра Співаковського. Надалі Сергій Аркадійович ознайомив педагогів не лише з тими змінами, які відбулися у новій редакції правопису, а й акцентував увагу на їхньому застосуванні у різних сферах діяльності.
«Херсонський державний університет з вересня поточного року поступово впроваджує зміни у справочинстві та роботі професорсько-викладацького складу, освітньому процесі. Це питання заслухали на Вченій раді. До того ж, у виші відбулася низка семінарів-тренінгів щодо впровадження нової редакції «Українського правопису», – розповів проректор.
Крім того, у коворкінг-центрі Наукової бібліотеки для гостей студенти та викладачі факультету української філології та журналістики провели методичний калейдоскоп інноваційних прийомів і технологій, що використовуються на сучасних уроках літератури. А також провели онлайн-опитування.
Привітав вчителів й декан факультету української філології та журналістики Володимир Олексенко. «Мені приємно чути відгуки керівництва шкіл, що факультет підготував високоякісних фахівців», – зазначив Володимир Павлович та побажав гарного спілкування й приємних зустрічей.
Також у рамках заходу присутні переглянули презентаційне відео про наш навчальний заклад. А провідний фахівець гуманітарного відділу Світлана Клименко ознайомила присутніх з факультетами, спеціальностями та з тими можливостями, які отримує студент закладу вищої освіти у разі вступу до ХДУ.
 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: