Херсон °C

На Херсонщині цього року оформили понад 135 тисяч біометричних паспортів

Новости » Общество
0

З початку року на Херсонщині міграційною службою було оформлено 89467 закордонних паспортів громадян України та 45757 документів у вигляді ID-картки. До прикладу, минулого року за 10 місяців було оформлено майже 106 тисяч закордонних паспортів та 35 тисяч ID-карток.

Бажаючі отримати біометричні документи зареєструються в електронній черзі на сайті ДМС України (https://dmsu.gov.ua/services/online.html) та обирають для себе зручний день та час.

За допомогою сервісу «Анкета на біометричні документи онлайн» громадяни можуть скоротити час отримання адміністративної послуги в підрозділах міграційної служби. Для цього необхідно попередньо заповнити дані про себе для подальшого швидкого формування заяви-анкети та внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру. За потреби витяг з ЄДДР можна отримати разом з ID-карткою або в будь-якому підрозділі міграційної служби на території України.

Також, на офіційному сайті Державної міграційної служби громадяниможуть перевірити готовність документу та отримати консультацію з питань напрямків роботи міграційної служби за допомогою Чат- ботів ДМС (Viber, Telegram).

УДМС В Херсонській області

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: