Херсон °C

Серед мешканців гуртожитків ХДУ провели анонімне анкетування

Новости » Общество
0

Серед мешканців гуртожитків ХДУ провели анонімне анкетуванняПро це у соцмережі повідомив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський:

- #Студентоцентризмє запорукою успішного розвитку університету на шляху до надання якісних освітніх послуг. Розуміння потреб студентів, їхніх уподобань та побажань є невід'ємною складовою впровадження такого підходу. З цією метою дирекцією студмістечка ХДУ спільно зі студентською радою було проведено щорічне анонімне анкетування серед мешканців гуртожитків. Опитування було спрямовано на всебічний аналіз проблемних аспектів та подальше формування цілей і пріоритетів.
Було запропоновано такі запитання:
1. Чи влаштовують Вас соціально-побутові умови проживання у гуртожитку?
2. Ваші пропозиції для поліпшення умов проживання у гуртожитку.
3. Чи зацікавлені Ви у проведенні культурно-масових заходів у гуртожитку?
4. Чи уклали Ви декларацію з лікарями амбулаторії при ХДУ?
5. Чи слідкуєте Ви за новинами студентського містечка у соцмережах?
6. Оцініть роботу за 5-бальною шкалою.
Усього підготовлено 833 анкети, 135 з яких було зіпсовано або повернуто без заповнення. Отже, опрацьовано анкети 698 мешканців гуртожитків, що становить 84% від загальної кількості. Студенти подали багато доцільних та обгрунтованих пропозицій для поліпшення соціально-побутових умов проживання в гуртожитках. Деякі з них потребують прийняття складних рішень та окремого залучення значних фінансових ресурсів, проте дещо буде реалізовано вже найближчим часом. Нижче наведено лише ті пропозиції, що є актуальними для більше ніж 10% опитуваних.
Публікуємо зведений аналіз опитування.
Розуміємо усі проблеми, з якими стикаються мешканці студентського містечка. Однак, вартість проживання у гуртожитках (18 грн за добу), що має забезпечити оплату всіх комунальних платежів, безпеку, штат співробітників та ін., не дозволяє стрімко вирішити проблеми поліпшення умови проживання у гуртожитках.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: