Херсон °C

Чиновники Херсонської ОДА порушують дисципліну. Клюцевському звітувати

Новости » Общество
0

Протягом III кварталу 2019 року найбільше порушень виконавської дисципліни виявлено в Департаментах обласної державної адміністрації: будівництва та розвитку інфраструктури (10 порушень, або 3,4%), екології та природних ресурсів (9 порушень, або 2,4%).

Мали місце й окремі недоліки в роботі таких структурних підрозділів обласної державної адміністрації, як Департамент соціального захисту населення, управління транспортно-комунікаційної інфраструктури та відділ взаємодії з правоохоронними органами. Про це йдеться в офіційній інформації Херсонської ОДА.

Згідно інформації, було проаналізовано стан виконання районними державними адміністраціями та міськвиконкомами близько 300 завдань, визначених актами і дорученнями органів влади.

В результаті для підвищення виконавської дисципліни у серпні 2019 року було розпочато тримісячник з метою подальшого розвитку конструктивної взаємодії з об’єднаними територіальними громадами.

Керівнику апарату обласної державної адміністрації Клюцевському В.І. до 12 грудня 2019 року надати звіт за результатами проведеної оцінки ефективності здійснення структурними підрозділами обласної державної адміністрації та районними державними адміністраціями контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, розпорядженнями і дорученнями голови обласної державної адміністрації.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: