Херсон °C

В управлінні патрульної поліції закінчились другі курси самооборони для жінок

Новости » Общество
0

7 листопада в управлінні патрульної поліції в Херсонській області відбулось фінальне – 10-е – заняття курсу самооборони для жінок. На початку курсу заявки на участь подали більше 40 херсонок. Однак «до фінішу» дійшли не всі.

Протягом 5 тижнів слухачки відвідували заняття. Кожне складалось із двох частин – теоретичної та практичної. На першій жінкам розповідали про особливості законодавства, способи убезпечення, місця, де можна отримати допомогу. Також зустрічі проводили психологи, а спеціалісти Червоного Хреста навчали надання домедичної допомоги.

До проведення теоретичних занять долучились представники громадської ініціативи «А що зробив ти?», а от практичне навчання проводили патрульні-інструктори.

Херсонкам інспектори розповідали як поводитись у небезпеці, як її уникати, що робити під час нападу. І звісно – прийоми самооборони.

По закінченню курсу 20 слухачок отримали сертифікати. Однак передував цьому міні-екзамен. Інструктори розігрували умовні сценарії, а жінки мали продемонструвати набуті знання та вміння.


 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: