Херсон °C

Поліцейські навчали школярів ПДР

Новости » Общество
0

В рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху ювенальні поліцейські Херсонщини відвідували навчальні заклади області. Інспектори розповідали дітям загальні правила безпеки на вулиці, вдома та у громадських місцях.

Поліцейських молодші школярі чекали з нетерпінням, адже зустрічі правоохоронців з дітьми завжди проходять цікаво. Поліцейські ретельно готувалися і проводили для дітей різноманітні ігри та конкурси.
Інспектори нагадували учням про те, в яких місцях дозволяється переходити проїжджу частину, а в яких забороняється, якими дорожніми знаками та сигналами світлофора регулюється рух транспорту і пішоходів. А ще застерігали від спілкування з незнайомими людьми на вулиці. Школярам дозволяли сидіти в салоні поліцейського авто та відчути себе справжніми поліцейськими.
- Ювенальні поліцейські постійно навчають першачків Правилам дорожнього руху. Ніколи не зайве нагадати дітям про правила поведінки в громадських місцях та власної безпеки, – зазначив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: