Херсон °C

Последние новости

21:52
Евгений Рищук: Ничего у меня в доме не изымали и подозрений не вручали
21:43
В Херсонській ОДА все ще обговорюють долю лісосмуг
21:28
БТР з Миколаєва прислали, щоб свідкам по справі Гандзюк було страшно
20:20
Семь БТР в Херсоне появились с подачи заместителя Генпрокурора
16:55
Засідання Наглядової ради з питання створення установи «Агенція регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» відбудеться на цьому тижні
16:48
Виявили 17 фактів продажу неповнолітнім алкоголю і цигарок. Штраф до 6 тис 800 грн
16:42
Олександр Шуцький про пісок з Чорногорії: Наша країна – це не європейське сміттєзвалище
16:31
На 13 років позбавлення волі у Херсоні засуджено вбивці вчительки
16:28
Результати концесійного конкурсу Херсонського морського порту
16:16
Повідомлено про підозру 16 учасникам так званої «Самооборони Криму»
Больше новостей

Пацієнти включили Вагнер до списку тих, хто завалив законопроєкт про здешевлення ліків

Новости » Общество
0

У Верховній Раді України розглядали проєкт, которий мав у подальшому суттєво дбати про українців – здешевити ліки. Про це пише колишня заступниця міністра охорони здоров'я України з питань євроінтеграції (2018–червень 2019), народний депутат від партії «Голос» Ольга Стефанишина.

За її словами через законопроект 2089, який має зробити ліки в Україні доступнішими, багато-хто втратить надприбутки, а звідси і супротив.

«Кість ліків буде контролюватися точно так само, як контролюється зараз. Завозити в Україну можна буде ЛИШЕ зареєстровані ліки, які вже пройшли перевірку на якість та безпеку і отримали реєстраційне посвідчення. Паралельний імпорт ніяк не змінює і не послаблює контроль якості.
Єдине, що зміниться – це ціна на ліки. Вона знизиться, бо наш ринок зможуть зайти конкуренти і збити надприбутки тим, хто сьогодні наживається на нас із вами.
Я також звертаюся до Інституту масової інформації з запитом, щоб вони дали оцінку таким публікаціям, обов'язково напишу про результати.
А замовникам брехні про наш законопроект і про мене скажу – в фіналі ви прогрАєте. Тому що фарммафія вкладає гроші, але не душу», - пише Стефанишина.

В той же час Херсонщина близька до законопроєкту, як ніколи, бо розглядала це питання і нардеп з Херсонщини – Вікторія Вагнер. Нині в групі «Пацієнти України» опублікували список депутатів, що завалили голосування за законопроект, що знижує ціни на ліки:

Вікторія Вагнєр, Валерій Дубіль, Оксана Дмитриева, Юрій Заславський,Кузьміних Сергій Володимирович, Максим Перебийніс (Maksym Perebyinis), Валерій Зуб, Макаренко Михайло,Олесь Довгий.

«Вагнер В.О. медик Херсонщини, пішла в ВР України. Працює проти здешевлення ліків в аптеках для пацієнтів?!!», - пишуть в одній із соціальних груп Таня Паршикова.

Коментар Вікторія Вагнєр:

"Відправили законопроект "Про паралельний імпорт ліків" на доопрацювання.

Причина перша: законопроект відкриває можливості неконтрольованого імпорту в Україну ліків невідомого походження з країн третього світу. Ми не можемо цього допустити, тому що головною характеристикою ліків є якість, не дешевизна.

Причина друга: у законопроекті не має чітко виписаних інструментів державного контролю за ліками, що планується ввозити за програмою "паралельного імпорту".

Українці вже мають проблеми від вакцінування препаратами, що куплені у країнах де антисанітарія є нормою повсякденного життя. Завдання комітету "Здоров'я нації" піклуватись про здоров'я нації, а не про додаткові доходи рітейла.

Наразі, я збираю статистичні дані, щодо потерпілих від застосування неякісних вакцин.

Якщо, у вас є такі документовані випадки, пишіть мені на адресу: 01008, Київ, Грушевського, 5. Народному депутату Вікторії Вагнєр".

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: