Херсон °C

Последние новости

21:52
Евгений Рищук: Ничего у меня в доме не изымали и подозрений не вручали
21:43
В Херсонській ОДА все ще обговорюють долю лісосмуг
21:28
БТР з Миколаєва прислали, щоб свідкам по справі Гандзюк було страшно
20:20
Семь БТР в Херсоне появились с подачи заместителя Генпрокурора
16:55
Засідання Наглядової ради з питання створення установи «Агенція регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» відбудеться на цьому тижні
16:48
Виявили 17 фактів продажу неповнолітнім алкоголю і цигарок. Штраф до 6 тис 800 грн
16:42
Олександр Шуцький про пісок з Чорногорії: Наша країна – це не європейське сміттєзвалище
16:31
На 13 років позбавлення волі у Херсоні засуджено вбивці вчительки
16:28
Результати концесійного конкурсу Херсонського морського порту
16:16
Повідомлено про підозру 16 учасникам так званої «Самооборони Криму»
Больше новостей

Обласна рада тримає на контролі стан протипожежної безпеки

Новости » Общество
0

Заступниця голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова провела робочу нараду з питання щодо стану дотримання керівниками закладів, установ та підприємств обласного підпорядкування вимог протипожежної безпеки. Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної ради.

Управлінню розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області виконавчого апарату Херсонської обласної ради поставлено завдання ретельно вивчити стан виконання приписів органів ДСНС України з протипожежної безпеки усіма закладами, установами та підприємствами, що знаходяться у власності ХОР. Якщо будуть встановлені факти не виконання приписів, то мають бути з’ясовані причини.

Фахівцям управління доручено проведення аналізу проєкту обласного бюджету на 2020 рік, поданого Херсонською обласною адміністрацією до обласної ради, на предмет передбачення необхідного фінансування на забезпечення протипожежних заходів. Також управління має провести аналіз обґрунтованості визначення необхідних сум бюджетного фінансування, аналіз цінових пропозицій підприємств, що мають ліцензію на встановлення автоматичних систем протипожежної сигналізації. За результатами проведеної роботи Херсонська обласна рада сформує пропозиції до проєкту бюджету по видатках на 2020 рік на впровадження заходів з посилення протипожежної безпеки.

Підготовлена аналітична інформація буде використана під час розширеної наради, яку ініціює Херсонська обласна рада, за участі представників територіальних органів ДСНС, ХОКАРС з відповідного питання.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: