Херсон °C

«Обласна лікарня відновного лікування» святкує ювілей

Общество, Здоровье
0

12 грудня святкує ювілей комунальний заклад «Обласна лікарня відновного лікування» Херсонської обласної ради на базі Відділкової лікарні станції Херсон ДП «Одеська залізниця». Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Віктор Короленко.

 

«Сьогодні ювілей, одному із закладів охорони здоровʼя Херсонської області виповнилось 3 роки, на базі Відділкової лікарні станції Херсон ДП «Одеська залізниця» був створений комунальний заклад «Обласна лікарня відновного лікування» Херсонської обласної ради. За цей час зроблено дуже багато роботи.
На базі фізіотерапевтичного відділення працює трьохрічний проект «Створення центру високоспеціалізованої медичної реабілітації», джерелами фінансування якого є Державний фонд регіонального розвитку та місцевий бюджет.
З грудня 2016 року по серпень 2019 року лікарню очолювала Вагнєр Вікторія Олександрівна, яка на теперішній час обрана народним депутатом Верховної Ради України.
З 15 серпня 2019 року виконання обов’язків директора КНП «Обласна лікарня відновного лікування» ХОР покладено на Бускас Вікторію Іванівну.
Структура лікарні складається з двох стаціонарних відділень (хірургічне та неврологічне), фізіотерапевтичне та поліклінічно-діагностичне відділення.
У межах проекту проведено технічне переоснащення внутрішніх приміщень та комунікацій 4 поверхів фізіотерапевтичного корпусу з оснащенням сучасним лікувально-діагностичним медичним обладнанням. Завдяки чому розширився спектр фізіотерапевтичних процедур:
- лазеротерапія (високо імпульсний терапевтичний лазер 3 кВт, застосовується для лікування, стимуляції, регенерації тканин в суглобах, зняття вираженого больового синдрому та інших захворювань опорно-рухового апарату)
- кінезіотерапія (сучасний і ефективний метод, за допомогою якого проводиться лікування хребта, лікування суглобів та реабілітація після травм операцій і перенесеного інсульту);
- -тракційна терапія( лікування захворювань хребта та суглобів);
- Механотерапія (покращення рухливості суглобів, окремих м’язів та інших груп);
- магніто- та електротерапія (регенеруючи дія на тканини, знеболювальний ефект, перешкоджання утворюванню тромбів в судинах, розширення судин, покращення роботи нервової та імунної систем, протизапальний ефект);
- застосування не тільки радіальної, а й сфокусованої ударно-хвильової терапії(інноваційний, високотехнологічний метод терапевтичного впливу на різні тканини для лікування захворювань сухожил, суглобів та мязів);
- водолікування (віхрьові, ножні, ручні, сухі мембранні ванни);
- грязьолікування, ізокерит-, парафінотерапія;
- світлолікування.
Девіз нашої лікарні – У НАС НЕ ХВОРІЮТЬ, У НАС ОДУЖУЮТЬ!
На реабілітацію можна потрапити за направлення профільного лікаря за місцем обслуговування або самостійно звернутися до поліклінічно-діагностичного відділення КНП «Обласна лікарня відновного лікування» ХОР за адресою: м. Херсон, вул. Нестерова 1а.
Рухаємось далі, працюємо на благо жителів Херсонщини!», - написав В.Короленко.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: