Херсон °C

На Херсонщині розпочався конкурс на посаду директора Департаменту розвитку територій

Общество, Видео
0

Департаменту розвитку територій - це новий підрозділ в структурі Херсонської облдержадміністрації. У конкурсі бере участь 7 кандидатів. Передає Суспільне Херсон.

Про етапи конкурсу розповів заступник голови Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир:

«Це тестування на знання законодавства України – Конституції, Закону "Про корупцію" тощо. О 15-й з кандидатами, які пройшли тестування, буде проходити співбесіда. Визначимо, які наміри у кандидата з розвитку департаменту, чи є необхідні знання, щоб вирішувати поставленні завдання».

Тестування, на прохання кандидатів, відбувалося у закритому режимі. Перед цим вони розповіли, якою бачать свою роботу.

«Хочеться, щоб наша область була кращою. У нас курортні зони, хотілося б це розвивати, щоб люди їхали саме сюди і тут витрачали гроші», - розповів кандидат на посаду директора Департаменту розвитку територіїСергій Андреєв.

«Саме це управління займається тематикою, яка є дуже актуальна – це енергозбереження, житлово-комунальне господарство, будівництво тощо. Хотів би приєднатися до команди і бути корисним на цій посаді», - каже кандидат на посаду директора Департаменту розвитку територіїКостянтин Шульга.

Після співбесід, кандидати пройдуть поліграф, після чого голова Херсонської облдержадміністрації вирішить, хто ж очолить департамент. Результати конкурсів на нові посади, які почалися сьогодні, будуть відомі до кінця року, повідомив заступник голови обладміністрації Сергій Козир.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: