Херсон °C

Припинення грального бізнесу

Общество, Криминал
0
21 грудня за процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області слідчими Національної поліції розслідується 7 кримінальних проваджень за фактами зайняття гральним бізнесом на території Херсонщини, з яких 4 розпочато у грудні поточного року. Про це повідомляє прокуратура Херсонської області.
Так, під час проведення заходів викрито та припинено діяльність нелегального покерного клубу та трьох гральних закладів, де в порушення Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» з метою отримання прибутку надавались послуги у сфері грального бізнесу під виглядом розповсюдження державної лотереї, шляхом доступу через мережу «Інтернет» до електронних (віртуальних) казино.
Під час проведення заходів виявлено та вилучено столи для гри у покер, системні блоки, інше майно і речі, які використовувались для здійснення азартних ігор.
20 грудня 2019 року відпрацьовано 212 адрес розміщення закладів державних лотерей «УНЛ» (199) та «МСЛ» (13). На час перевірки всі заклади виявились закритими.
Робота на вказаному напрямі діяльності триває та перебуває на контролі у керівництва прокуратури області.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: