Херсон °C

Костогризівська ОТГ визначилася з переможцем. Нав’язування від нардепів не пройшло

Новости » Общество
0

Перші вибори голови та депутатів Костогризівської об’єднаної територіальної громади Каховського району проходили 22-го грудня.

Як розказав голова Костогризівської сільської виборчої комісії Микола Федоренко, в цій об’єднаній громаді 2090 виборців. Вони голосували на чотирьох дільницях: в Семенівці, Наталівці, Богданівці та Костогризовому. Всі дільниці відкрились о 8-ій ранку.

Жителі Костогризового розказали чого очікують від цих виборів.Олександр Федоренкоприйшов на перші в ОТГ вибори:

"Хочу, щоб дороги відремонтували, під’їзди до села, бо проблематично до батьків приїхати".

Світлана Кароль, прийшла на перші в ОТГ вибори:

"Щоб вода була в селі постійно, щоб школу не закрили".

Вікторія Фаіна, прийшла на перші в ОТГ вибори:

"Хочу, щоб ФАП не закрили і школу. І щоб освітлення на вулицях було".

На виборчій дільниці в Семенівці на 13-ту годину проголосувало 34 відсотка виборців, каже голова Семенівської дільничної виборчої комісії №650365Людмила Пугач:

"Чи були порушення? З нашого боку не було. Спостерігач приїхала і хотла розклеювати агітацію за якогось кандидата. Ми їй не дозволили. Сказали, що це заборонено в день виборів".

Як розказав голова комісії Микола Федоренко, Костогризівська об’єднана територіальна громада була створена 4 місяці тому. Це перші вибори голови та депутатів. Жителі Семенівки кажуть, чому прийшли голосувати.

Любов Коваленко, прийшла на перші в ОТГ вибори:

"Хочу, щоб наше село процвітало. Щоб не забували про нас. Дуже погана дорога. І ніхто нічого не робить. Водопостачання немає".

https://suspilne.media/6093-persi-vibori-golovi-ta-deputativ-prohodat-u-kostogrizivskij-otg/

Костогризівська ОТГ постановою ЦВК створено 22 грудня 2019 року, до громади об’єдналися дві сільради.

Як повідомили у пресслужбі Центральної виборчої комісії, упродовж дня явка коливалася від 4,4% до 54%.

Самі ж результати голосування на виборах до ОТГобіцяють оголосити одразу після нового року – 1 січня.

За попередньою інформацією переможцем виборів голови Кростогризівської ОТГперемагає кандидат від СНСергій Баранчук, який працює директором школи в Кам’янці Каховського району. Він отримав 534 голоси, що становить 58,4%. Друге місце посів діючий Костогризівський сільській голова Сергій Срібний. З результатом: 316 голосів-44,6%. Явка по ОТГ склала 43,8%.

Деякі жителі громади зазначили, що впливати на виборчий процес спробував діючий народний депутат Ігор Колихаєв зі своєю кандидатурою.

В селі всі один одного знаємо, тому шансів у якихось нав’язуваннях не було і не буде, громада обрала свого кандидата, вибори пройшли без порушень, - розповідає Сергій, що мешкає в Богданівці.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: