Херсон °C

Районний День опікуна відсвяткували у десятий раз

Новости » Общество
0

26 грудня у святково вбраному залі Херсонського академічного театру ляльок зібралися опікуни і піклувальники дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, разом з вихованцями на ювілейний, десятий День опікуна Дніпровського району. За доброю традицією, це свято проводиться виконавчим комітетом, службою у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради напередодні Нового року, як підсумок ще одного прожитого року спільної щоденної праці у сфері захисту прав і законних інтересів дітей цієї соціальної категорії. До гостей з теплими словами привітання , великої вдячності за відповідальне служіння дітям, поздоровлень з прийдешніми новорічними і різдвяними святами та побажаннями миру, міцного здоров’я і добробуту звернулися начальник Служби у справах дітей Лілія Лісовик, заступник голови районної ради Анатолій Толокнов, відзначивши одинадцять опікунів та піклувальників з великим досвідом роботи Грамотами голови районної ради та цінними подарунками.

Безумовними родзинками свята стали два епізоди в офіційній частині, які зворушили серця усіх присутніх: двоє хлопчиків - братів з суттєвими проблемами зору отримали від своїх однолітків з Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району, які взяли участь у благодійному проєкті Фонду розвитку громади Херсона «Захист», смартфони зі спеціальною програмою «голосового поводиря», що дозволять хлопцям – успішним спортсменам стати більш самостійними, впевненішими, отримати новий рівень якості життя. Дві дівчинки - представниці колективу музиківських ліцеїстів разом із директором ліцею Василем Сторчаком вручили смартфони, придбаніза кошти, зібрані на благодійній дитячий виставі, що стало справжнім новорічним сюрпризом для хлопців! І ще одна приємна несподіванка завершила офіційну частину свята: колективним благодійниками – учнівському, педагогічному та батьківському колективам Музиківського ліцею музиківської сільської ради та навчально-виховного комплексу, школи-гімназії № 7 Херсонської міської ради (директорка Інна Поперечнюк) були вручені ексклюзивні Дипломи за підписом голови районної ради «Друг дітей Дніпровського району». З часу заснування цієї відзнаки її отримали 20 представників соціально відповідального бізнесу, депутати районної ради, педагоги, працівники культури, колективи підприємств, установ, закладів, з якими співпрацює орган опіки та піклування.

Розважальну складову Дня опікуна продовжив акторський колектив театру ляльок з новорічною виставою «Подорож країною казок», який завершився солодкими подарунками, придбаними за рахунокрайонної цільової програми «Діти» на 2019 рік. Виконавчий комітет, служба у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсон ради щиро вдячні усім, хто долучився до організації ювілейного Дня опікуна Дніпровського району, і сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: