Херсон °C

В поліції кажуть, що вони охороняють пісок з Чорногорії

Новости » Общество
0

Слідчі обласного главку поліції визначилися з підприємством, яке проведе незалежне дослідження піску з Чорногорії. Йдеться в офіційній інформації.
Згідно інформації, слідче управління обласного главку поліції відкрило три кримінальні провадження за фактом завезення на територію херсонського морського торговельного порту відпрацьованого піску з Чорногорії. Наразі досудове розслідування триває, проводяться усі необхідні слідчі дії.

За словами начальника відділу слідчого управління поліції Херсонщини Олега Мальчевського, на сьогоднішній день проведені ряд обшуків, на даний пісок накладений арешт, він зберігається накритим, щоб унеможливити його потрапляння в Дніпро, та перебуває під наглядом поліції охорони. Також вже визначене сертифіковане Міністерством охорони здоров’я підприємство, яке проведе незалежне дослідження піску на предмет наявності в ньому отруйних речовин. Досудове розслідування перебуває на контролі керівництва обласної поліції та проводиться під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: