Херсон °C

Школярів Горностаївського району годуватимуть за рецептами відомого шеф-кухаря

Общество, Здоровье
0

На базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради 8 січня 2020 року відбувся районний семінар – навчання за участі медичних сестер та відповідальних за організацію харчування в закладах дошкільної та повної загальної середньої освіти.

Захід провела Любов Шарко – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горностаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Під час навчання опрацьовані Рекомендації щодо порядку складення перспективних меню харчування дітей в закладах дошкільної та середньої загальної освіти, які розробило Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Також обговорені питання стосовно запровадження у харчуванні учнів шкіл у районі страв із збірника рецептур переможця кулінарного шоу «МайстерШеф» Євгена Клопотенка. З урахуванням наявних умов на шкільних харчоблоках прийнято рішення про поступове введення - по 2-5 нових страв в харчування дітей, починаючи вже з 13 січня 2020 року.

Також на семінарі проаналізовані проблемні питання щодо виконання норм харчування дітей протягом 2019 року та запропоновані шляхи з їх вирішення.

За інформацією прес-служби Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: