Херсон °C

У Високопільській ОТГ вдосліджували потреби молоді

Новости » Общество
0

13 січня у приміщенні КЗ «Високопільський ЦКД» відбулася презентація результатів дослідження потреб молоді Високопільської громади. Проведений збір статистичної інформації, опитування молоді у всіх населених пунктах Високопільської селищної ради, відбувся у рамках реалізації компоненту «Молодіжний працівник в ОТГ» програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)

Опитування відбувалось у двох форматах: через онлайн анкету та паперові анкети. Відповіді збирались анонімно та опрацьовувались в узагальненому вигляді. В результаті було опитано 193 молодих людей різних вікових груп,але можливістю пройти опитування онлайн скористалась 31 особа, інші анкети були заповнені в паперовому вигляді та узагальнені для опрацювання.

Після проведення даного опитування, учасники Молодіжної ради впевнилися в тому, що молодь готова до самостійного прийняття рішень та впровадження молодіжної політики в громаді. 54% інтерв’юерів вважають, що Молодіжний центр (хаб) в громаді дуже потрібен.

Зважаючи на ту активність, яку ми бачимо з результатів опитування він може стати осередком молодіжної політики в громаді. В Молодіжному хабі Високопільської громади молодь може проводити зустрічі, тренінги, майстер-класи, проводити навчання з неформальної освіти і багато іншого.

З питань інформування про можливості для молоді значний відсоток отримали канали соцмереж, такі як, інстаграмм, фейсбук і viber та розміщення оголошень в адміністративних будівлях. Тому будемо намагатися,щоб комунікаційна стратегія влади базувалася на комунікації з молоддю саме на цих каналах.

Джерело: Високопільська об'єднана територіальна громада
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: