Херсон °C

Сьогодні затриманим за підпал бару у Скадовську буде обиратись запобіжний захід

Общество, Криминал
0

Сьогодні, у районному суді Скадовська буде обиратись запобіжний захід затриманих поліцейськими 18 січня. Молодики, один із яких входить до лав політичної сили «Національний корпус», вранці намагалися підпалити місцевий бар. За цим заняттям їх помітили працівники поліції, після недовгої погоні зловмисники були затримані.

Чоловікам загрожує до десяти років позбавлення волі.

В Херсонській області неодноразово представниками вказаної політичної сили порушувався громадський порядок. Одначе кожного разу порушення порядку називали політичними переслідуваннями. Цікаво, як на цей раз явні ознаки бандитизму будуть прикриватися.

Інна Усачова повідомляє:

«Авто кримінального авторитета Кощєя кстаті. Другий затриманий не Нацкорпус, а Артур Циган, права рука покійного кримінального авторитета Бині. . Наче як відпочивали в Скадовську та з кимось посварились і потім щось там повернулись дорозбиратись. Наче не політичне щось...»

Окрім того, цікаво, як лідеру Білецькому прийдеться розповідати своїм поплічникам – що підпал бару конкурентів – не бандитизм, а боротьба за національну свідомість…

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: