Херсон °C

В Херсонській ОДА все ще обговорюють долю лісосмуг

Новости » Общество
0

На теперішній час в Україні так і в області є гостра проблема щодо функціонування та збереження захисних лісових насаджень. Це обговорили на спільному засіданні. Повідомляє заступник голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій:
«З метою забезпечення збереження на території Херсонської області полезахисних лісових насаджень, їх захисних функцій при веденні сільськогосподарського виробництва видано розрядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 24 грудня 2019 року № 898 «Про додаткові організаційні заходи щодо збереження полезахисних лісових смуг на територіїобласті» спільно з проєктом Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO).
Сьогодні обговорили з координатором проєкту ГЕО/ФАО з інтегрованого управління природними ресурсами Оксаною Рябченко, головами ОТГ, сільських рад, фермерами низку актуальних питань по використанню лісосмуг та їх законодавчого врегулювання.
Внесені пропозиції стосовно подальших кроків реалізації проєкту спрямовані на підтримку, реконструкцію та перспективи розвитку лісосмуг», - пише Дмитро Бутрій

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: