Херсон °C

Нижньосірогозька райлікарня готується до автономізації

Общество, Здоровье
0
Нижньосірогозьку центральну районну лікарню, яка після реформування функціонуватиме як медзаклад планового лікування, відвідав представник Національної служби здоров'я України. За повідомленням сайту Нижні Сірогози, мета візиту чиновника — перевірити готовність лікарні до роботи за нових умов фінансування.
Наступного року медична допомога в усіх закладах спеціалізованої медичної допомоги буде безоплатною. Зміниться метод фінансування: гроші у ці заклади йтимуть за пацієнтом. Єдиним джерелом фінансування з державного бюджету для медичних закладів стане контракт з Національною службою здоров'я України (НСЗУ), — розповідає директор комунального некомерційного підприємства "Нижньосірогозька центральна районна лікарня” Геннадій Гомон.
Програма медичних гарантій існуватиме як єдина бюджетна програма для оплати всіх медичних послуг та лікарських засобів. З її впровадженням змінюється механізм фінансування медичного обслуговування населення. Замість медичної субвенції, за рахунок якої відбувалося утримання закладів охорони здоров'я, в рамках програми медичних гарантій, фінансуватиметься не заклад, а закуповуватимуться в нього конкретні послуги, які медичний заклад у свою чергу надаватиме конкретним людям, базуючись на принципі "гроші йдуть за пацієнтом”.
Нагадаємо, що з лютого 2020 року НСЗУ починає укладати договори з лікарнями. Без цього документу заклад охорони здоров'я не зможе отримати фінансування. Тож місцева влада має забезпечити автономізацію та комп'ютеризацію спеціалізованих медичних закладів до кінця поточного року.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: