Херсон °C

Прокурор області запрошує журналістів на свій виступ

Новости » Общество
0

5 лютого 2020 року об 11:00 год. у прокуратурі Херсонської області відбудеться координаційна нарада керівників правоохоронних органів з питань протидії злочинності за підсумками минулорічної роботи. Йдеться в офіційному повідомленні.

На виступ прокурора Херсонської області Ігоря Івченка запрошуються представники засобів масової інформації.

Довідково:

Івченко Ігор Васильович народився у 1975 році у місті Львові.
У 1998 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка.
Починаючи з липня 1997 року по грудень 2019 року працював в органах прокуратури Львівської області.
Обіймав посади стажиста на посаді помічника та помічника прокурора Шевченківського району м. Львова; прокурора та старшого прокурора відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Львівської області; заступника прокурора Городоцького району Львівської області; заступника прокурора м. Львова; начальника відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Львівської області; прокурора Франківського району м. Львова; начальника відділу правозахисної діяльності та представництва інтересів громадян та держави в судах, протидії корупції управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Львівської області; першого заступника прокурора м. Львова; начальника управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Львівської області; начальника відділу правозахисної діяльності та представництва інтересів громадян і держави в судах, протидії корупції управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Львівської області; начальника управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Львівської області; прокурора Франківського району м. Львова; керівника Львівської місцевої прокуратури № 3 Львівської області.
Наказом Генерального прокурора від 12 грудня 2019 року призначений на посаду прокурора Херсонської області з 16 грудня 2019 року.
У 2016 році був нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: