Херсон °C

За півроку військовослужбовці Херсона затримали та передали поліції 825 громадян, за підозрою у скоєнні злочинів

Новости » Общество
0

1 лютого - рівно півроку, як патрульні підрозділи Національної гвардії України розпочали самостійно забезпечувати громадський порядок в населених пунктах.

Гвардійці військової частини 3056, також з 1 серпня 2019 року самостійно залучаються до служби з охорони громадського порядку в Суворовському та Дніпровському районах міста Херсона, як у складі піших, так і автомобільних патрулів.

За6місяців служби наші військовослужбовці затримали та передали поліції825громадян, за підозрою у скоєнні злочинів. Серед яких переважна більшість затриманих, саме за статтею 309 ККУ "Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту".

Зокрема, наркотичних речовин синтетичного та рослинного походження вилучено загальною вагою близько2кг. Крім того, гвардійці вилучили5вогнепальної зброї,28одиниць набоїв та9одиниць холодної зброї.

Завдяки сумлінному виконанню поставлених завдань, та злагодженості дій херсонських гвардіців, потерпілим громадянам повернуто майно на загальну суму близько400тис. грн.


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: