Херсон °C

Колектив «Херсонської академії неперервної освіти» заявляє про моральний тиск з боку чиновників

Новости » Общество
0

Колектив «Херсонської академії неперервної освіти» заявляє про моральний тиск з боку чиновниківДо ГО «Єдиний Щит» звернувся колектив КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради за допомогою у вирішенні гострої проблеми.

Згідно з офіційним повідомленням, наразі у КВНЗ на підставі анонімки проходить перевірка закладу. Але якраз як така перевірка колектив не хвилює зовсім, тільки от методи її проведення людей насторожують.

З офіційного повідомлення нам стало відомо, що згідно з розпорядженням голови Херсонської обласної ради від 24.01.2020 було призначено проведення службового розслідування стосовно ректора комунального закладу – Зубка Анатолія Миколайовича. Підстава звернення – анонімне повідомлення про корупційну діяльність ректора.

« Ми не проти жодних перевірок, тим паче, якщо вони підписані головою обласної ради. Ми знаємо, що Владислав Мангер завжди реагує на будь-які повідомлення. Але от те, як представники цієї комісії себе ведуть – тут якраз у нас питання. Посадові особи при спілкуванні з колективом поводяться так, наче ми злочинці та вчинили кримінальні порушення. Мало того, ніхто не враховує робочу дисципліну, наші пояснення ніхто не вислуховує», - зауважують у листі працівники «Херсонської академії неперервної освіти».

Нагадаємо, що до колективу вказаного закладу входять науковці, професори, доктора наук, практичні співробітники зі стажем роботи понад 20 років.

«Таке поводження з нами з боку посадових осіб Херсонської обласної ради принижує нашу честь та гідність, ділову репутацію, ми відчуваємо себе беззахисними та потребуємо вашої допомоги», - йдеться у зверненні до голови ГО «Єдиний Щит» Валерія Літвіна.

Під зверненням підписалося 37 чоловік.

Наразі журналісти проводять власне розслідування, кому ж заважає Зубко, чи що хочуть деякі чиновники відтяпати в комунальному підприємстві.

Колектив «Херсонської академії неперервної освіти» заявляє про моральний тиск з боку чиновників

Колектив «Херсонської академії неперервної освіти» заявляє про моральний тиск з боку чиновників


Наразі також відомо, що перевірку очолює заступник голови обласної ради Василь Зеленчук.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: