Херсон °C

У Херсоні почав працювати Центр для безхатьків

Новости » Общество
0
Херсонський обласний реабілітаційний центр для безхатьків «Надія» почав функціонувати. Про це організатори Центру повідомляють у соціальній мережі.
Так, у приміщенні Центру майже завершено косметичний ремонт, готовий санвузол та туалетна кімната для всіх, хто стане клієнтами Центру: «Стіни, двері, сантехніка, плитка – все встановлено нове. Місце для туалету, душу та дезінфекції готове. Центр вже встиг прихистити трьох осіб, один з клієнтів навіть встиг допомогти з ремонтом»
Житимуть поки що безхатьки в невеликих кімнатах, які в майбутньому заплановані під адміністративне призначення. А великі кімнати, в яких планують саме розміщення клієнтів Центру – наразі потребують капітального ремонту. Але його неможливо почати, через те, що протікає дах. З ремонтом даху та заміною побитих вікон організаторам обіцяли посприяти в обласній раді.
Однак від допомоги робітники Центру не відмовляються, і вже зараз закликають всіх бажаючих допомогти продуктами чи речами. Наразі харчування одного клієнта обходиться Центру в 50 гривень.
«Однак, йдуть морози та негода, тож чекаємо більше клієнтів у нас, і всіх потрібно буде нагодувати, тому просимо підтримки», - йдеться на офіційній сторінці Центру у Фейсбук.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: