Херсон °C

Секретаря Херсонської міської ради допитували

Новости » Общество
0

Про це Олена Урсуленко повідомляє в соціальній мережі.

Згідно інформації, допитували з приводу питань приватизації:

«Пройшов перший допит за моєю заявою про вчинення правопорушення стосовно рішення сесіі # 2256 від 20.12.19 року «Про приватизацію об’єктів комунальної власності», суб’єктом подання якого є начальниця управління комунальної власності - Вербицька Аліса. Проєкт рішення мав з самого початку достатньо заперечень в частині порушень, і краще був би заветований. Але ж доля розпорядилася по-іншому. Вірю в справедливість і впевнена, що за порушення законодавства у реалізації й наданні в оренду майна територіальної громади повинні будуть притягнуті до відповідальності.
Для інформації: інші міста України вже давно використовують для реалізації комунального майна електронні майданчики, щоб було все ПРОЗОРО!
В Херсоні, на жаль, ОТРИМУЄМО ІНФО ВЖЕ ПОСТФАКТУМ, коли начальницею управління комунальної власності все зроблено.
Сьогодні стало відомо, що начальниці управління комунальноі власності не потрібен розділ на сайті міськради(, вона не надає і не розміщує на ньому всю інформацію. Працює тільки із друкованими виданнями, а це обмежує права інших громадян.
Останні бюлетені про конкурс на суб’єктів оціночної діяльності, про оренду приміщень, про приватизацію комунального майна розміщувалися хто зна коли!!! Все тільки у газетах!
Подивіться уважно!», - пише Олена Урсуленко.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: