Херсон °C

На новокаховських бізнесменів «полюють» псевдоподатківці

Общество, Криминал
0

Як щойно повідомили спеціалісти відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі на території Херсонської області активізувалися «податкові» телефонні шахраї.

На телефони представників бізнесу м. Нової Каховки та Каховського району надходять дзвінки від невідомих осіб, які представляються начальником Новокаховської ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Зловмисники вимагають від бізнесменів та аграріїв перерахувати грошові кошти у сумі 10000 гривень за уникнення проведення перевірок підприємницької діяльності на рахунок 4790 7299 0759 1853 у відділенні Ощадбанку.

Дзвінки псевдоподатківців надходять із мобільних телефонів:

+38 (099) 736-47-37, +38 (066) 118-94-78.

Бізнесмени Херсонщини, будьте пильними та обачними! Якщо вам телефонують від імені керівництва або інших посадових осіб податкової служби області та вимагають чи просять грошові кошти, негайно повідомляйте співробітників поліції за телефоном 102. Ваша безпека - у ваших руках!

За офіційною інформацією.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: