Херсон °C

Чиновниця обласної ради відхрестилася від журналістів

Новости » Общество
0

Вчора, 10 лютого, ректор КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради Анатолій Зубко прибув на ознайомлення з актом службового розслідування за наслідками розгляду анонімного звернення, відповідно до запрошення, яке надійшло 7 лютого поточного року.

Нагадаємо, відносно ректора Зубка ХОР проводиться службове розслідування на підставі анонімного звернення в якому викладені начебто факти корупції з боку ректора. Разом з тим, в порушення норм чинного законодавства України, члени комісії не забажали отримати пояснення від ректора, не опитали членів колективу, не дослідили докази,і навіть знехтували правом на отримання правової допомоги.

Таким чином Зубка покликали аби тільки ознайомитись та підписати акт.

Так як справа набула резонансу в Херсоні, журналісти бажали висвітлити подію з обох сторін. Але, без вагомих підстав Гасаненко Тетяна (начальник управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області виконавчого апарату Херсонської обласної ради) заборонила журналістам бути присутніми при ознайомленні з актом. Також Анатолія Зубка позбавили права на захист (адвокату Анатолія Миколайовича не дозволили бути присутнім при ознайомленні з актом), гарантованими йому Конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод.

Пані Тетяна загрожувала викликати охоронців, аби до кабінету ввійшов тільки Зубко.

Варто відзначити, що ознайомлення з актом відбувалось в органі місцевого самоврядування, а законом передбачено вільне одержання, використання, поширення інформації в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Джерело:http://goes.ks.ua/akt-ie-poyasnen-nemaie-shho-vidbuvalos/?fbclid=IwAR0zS0lNBIDwZI0e0xtqOr3ACr9Nvte_0PbDijB1YyccTYth5V4R4qBw_0Q

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: