Херсон °C

Більше тисячі людей скористалися службою зайнятості

Новости » Общество
1

У січні 2020 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористались 13,0 тис. безробітних громадян.
Наразі послугами служби зайнятості користуються 11,9 тисяч зареєстрованих безробітних, з них більше половини складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років. Отримували допомогу по безробіттю 10,9 тисяч безробітних осіб. Видатки з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд) склали 28,9 млн грн.
За цей період за сприяння обласної служби зайнятості забезпечено роботою 1088 осіб.
Упродовж січня 2020 року від роботодавців області надійшло до служби зайнятості 2,0 тис. вакансій, і це більше минулорічного показника на 5 %.
На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування вже працевлаштовано 3 безробітних. Видатки з коштів Фонду склали 244,8 тис.грн.
Для забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців за направленням обласної служби зайнятості 630 безробітних проходили професійне навчання. Більшість з них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані. Видатки на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації склали 543,9 тис. грн коштів Фонду.
З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 206 осіб з числа безробітних. Видатки для організації громадських робіт склали 9,9 тис. грн коштів Фонду.

Loading...

1 комментарий

Відділ інформроботи ХОЦЗ 12 февраля 2020 16:16
Добрий день, дякуємо, що розмістили пресреліз, але є невідповідність у назві. Більше 1,0 тис.осіб це забезпечено роботою, а скористалося послугами 13,0 тис. осіб. Просимо відкорегувати, дякуємо. т. 435433
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: