Херсон °C

Студенти та викладачі ХДУ ставили питання, які їх дійсно турбують, заступнику Міністра освіти і науки Єгору Стадному

Новости » Общество
0

Студенти, викладачі та співробітники Херсонського державного університету (а їх зібралося близько 600) мали можливість зустрітися з заступником Міністра освіти і науки Єгором Стадним.

Як повідомляють в ХДУ, напередодні зустрічі провели екскурсію університетом, ознайомивши гостя з матеріально-технічною базою та басейном.

«Також мав можливість представити компанію DataArt, з якою університет активно співпрацює.Сподіваюся, що цей момент створить позитивне уявлення про роль ХДУ в екосистемі Херсонської області!
До питань освіти потрібно підходити комплексно.Чи може освіта в нашій державі бути якісною, доступною та конкурентоздатною? Нас всіх об’єднує одна мета: поліпшити рівень життя власний, локальний та державний.Студенти та викладачі ставили питання, які їх дійсно турбують та отримували грунтовну відповідь. Ми дискутували щодо термінів введення формули та виконання цієї процедури посеред навчального року (адже це викликає відповідні проблеми), щодо законодавчого інструментарію, який не дозволяє імплементувати цю формулу.Єгор Стадний - першоджерело у сучасних освітніх реаліях, адже фактично він є не тільки ідеологом нової системи, але і її імплементатором. Тож у цьому both way ми повинні зрозуміти, що варто робити для того, щоб наш університет був максимально ефективним, а на ринку освітніх послуг став лідером за результатами своєї роботи.
Ми маємо бути готовими до змін, тому що світ змінюється зі швидкістю світла і нам не можна відставати!» - повідомляє ректор ХДУ

Студенти та викладачі ХДУ ставили питання, які їх дійсно турбують, заступнику Міністра освіти і науки Єгору Стадному

Александр Спиваковский
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: