Херсон °C

Каховський НВК - перший у рейтингу шкіл області

Новости » Общество
0
Інформаційний ресурс «Освіта.ua» опублікував щорічний рейтинг загальноосвітніх шкіл Херсонської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року. У якості вихідних даних для укладання рейтингу ЗНЗ були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.
Так, рейтинг шкіл викладено у таблиці, де вказано середній бал ЗНО, скільки учнів склали тести та власне кількість складених тестів. 
Школи у таблиці розташовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. 
Звісно, в першій п'ятірці гімназії та ліцеї області. Зокрема, Каховський НВК «Гімназія-спеціалізована школа І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов», НВК "Гімназія - спеціалізована школа І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов" Генічеської райради, СНВК "Академічна гімназія" Скадовської райради, НВК "Чаплинська школа-гімназія" та НВК "Дошкільний заклад-ЗОШ I-III ст. №2" Новокаховської міськради.
Фото з ресурсу «Освіта.ua».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: