Херсон °C

Щодо розслідування по ГО та розкраданню лісу

Новости » Общество
0

У прес-клубі " Нового дня " пройшла прес-конференція про громадські формування області.

Спікерами виступали Інна Усачова Та Андрій Наливайко.

«Чому окремим учасникам ГФ " Ніхто крім нас" ГПУ з чисельними порушеннями і явними відсутностями доказів нині вручила підозри за організацію масових заворушень в Олешках у травні 2018р. Хоча забезпечення охорони громадського порядку згідно виконання статутних обов'язків спільно з Новокаховською поліцію у них там же було однаково, що тоді голову РДА Олену Кравченко - Скалозуб голова ОПГ " Кордон" Олександр Цегельник планував виводити. Що коли з Павлом Потоцьким був щось Цегельник з ОПГ " Кордон" не поділив. І так, хлопці не мовчать стосовно бандитської діяльності Цегельника щодо вирубки лісу та псевдоволонтерської діяльності ( послухайте самі).

ОПГ " Кордон " судом намагаються закрити, оскільки дане громадське формування займається прямо протилежною законній діяльності. А сам Олександр Цегельник, котрий особисто знає біглого екс нардепа партії регіонів, а нині рупора ФСБ Олексія Журавко, після спроб піару на критиці останнього на момент появи як громадської організації атовців, на виборах у ВР 2019 року в офіційних помічниках мав бізнес компаньйона та помічника Журавко Валерія Черкасова. Як таке можливо?
Мова про групи компаній, як " Співдружність ініціативних працездатних інвалідів " , аптеки, агроголдінг і швейна фабрика " Юність". Усе це наживалось зрадником України Олексієм Журавко за час керування Олешківським районом. А рідний дядько Олексія Журавко Георгій Журавко роками займається видобутком піску, як очільник КП "Олешки" а за сумісництвом депутат " Опоблоку".

Хто і де порушує громадський порядок, а також про знайомство голови ГФ " Ніхто крім нас" Руслана Агаева з незмінним головою ГФ " Чорний туман " Дмитром Диновським (Дим). Фактично особа, котра має прямий офіційний зв'язок з Павловським пов'язаний реєстраційними документами стверджує, що будь хто група Павловського , але не він. " Чорний туман" також намагаються закрити судом, оскільки по факту замість статутної діяльності бандитська. Ба більше, нині замасковано аж під червоно-чорний прапор колаборантів зразка одіозного Кирила Стремоусова 2014р. по-каховськи в організації " Чорний туман". Послухайте виступ учасника бойових дій Володимира Арнаута. Він розкаже й про особливості викриття лісових браньєрів. На незаконні вирубці затримувався особисто Диновський і був відпущений. Чому? І через що карні органи видають за групу Павловського тих, хто його знав, називаючи це через " особливих свідків" правдою. Правду сказав очевидець подій в Олешках Володимир, що всі, хто знав Павловського і подавав йому руку видаються за група Павловського. Принаймні медійно видається, що так і є.

Можливе пояснення про ліс і процеси у виступі Андрія Наливайко, котрий повідомив інформацію про посвідчення СБУ у таких осіб як Олександр Цегельник. Окремі особи СБУ під керуванням генерала Данила Доценко створювали злочиний конгломерат. Котрий продовжу свою діяльність. І на жаль, як не бюджетні гроші так той палений, пиляний ліс зважають бачити правду і зі зміною влади. Хоча, тепер закривають роти інакше, підмініючи учасників бойових дій для суспільства на збірний шлак заробітчан та руськомірців. Як Паханов, котрий за всього 1, 5 місяці служби отримав УБД і спокійно розказує як вбивав мирних громадян. Де такі були, крім сайтів окупанта РФ?

До чого тут разом з Олешками керуюча справами Херсонської міської ради Катерина Гандзюк до цього часу пояснень немає. Чи хтось може показати конкретику, а не думки згаданих осіб сумнівної репутації. Навпаки, на всю Україну заявляючи про проукраїнськість вбитої усі друзі, як не " Опоблок" , так близькі до комуніста Віталія Булюка особи.
Це все більше змахує на підтвердження того, що найбільше кричить " тримайте крадія" сам крадій. Так само із вбивцями» - пише Інна Усачова.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: