Херсон °C

Підсумкова медична Рада КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім..Є.Є.Карабелеша» прийняла рішення

Новости » Общество
0

Працююча людина у кожному колективі повинна бути захищеною. Про це йшлося на підсумковій медичній Раді комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна лікарня ім..Є.Є.Карабелеша». Крім зобов’язань у неї мають бути повноцінні права, зокрема, на вирішення всіх соціально-економічних питань і трудових відносин. Про це говорила голова первинної профспілкової організації Наталія Титова.

Адміністрація лікарні ім.Є.Є.Карабелеша та профспілковий комітет у тісному тандемі співпрацюють над тим, щоб у колективі утримувався баланс інтересів сторін. І нагальні проблеми вирішуються за допомогою механізмів соціального партнерства, умови якого визначено у Колективному договорі між адміністрацією та профспілковим комітетом. Положення колективного договору поширюються на всіх працівників лікарні і є обов’язковими як для сторони роботодавця, так і для кожного члена трудового колективу.

Жодна із сторін, що уклали договір, протягом усього строку його дії в односторонньому порядку не приймала рішення, що змінюють норми, положення, зобов’язання або припиняють їх виконання. А це свідчить про правильний підхід у вирішенні потреб співробітників.

У медичному закладі працює 1219 співробітників. Дбаючи про здоров’я пацієнтів, вони турбуються і про своє власне. Торік працівники лікарні 100-відсотково пройшли періодичний медичний огляд, у тому числі 230 працівників, робота яких пов’язана з підвищеними небезпечними умовами праці.

Адміністрація лікарні забезпечує обов’язкове медичнестрахування медичним працівникам, робота яких пов’язана з підвищеним ризиком інфікування вірусом імунодефіциту людини. Також співробітникам безкоштовно проведені щеплення проти грипу, ревакцинацій проти дифтерії та правця, від гепатиту і проти кору.

За минулий рік майже два мільйони гривень витрачено на заходи і засоби по дотриманню норм безпеки, гігієни праці, виробничої санітарії, профзахворювань. Це на півмільйона більше, ніж у 2018 році.

У лікарні особлива увага приділяється оздоровленню працівників, їх дітей і членів сімей. Відповідно до наданих заявок оздоровлено 63 особи.

Пропаганда здорового способу життя, культурно-масова робота також на чільному місці. Перед Масляною традиційно проводиться благодійна акція «Сонячні млинці». Під час її проведення зароблені кошти передаються співробітникам, які гостро потребують підтримки і матеріальної допомоги.

У спорті «карабелешівці» також не пасуть задніх. У лікарні є сформована спортивна команда, яка на обласній міжгалузевій Спартакіаді серед збірних команд зайняла призові місця з плавання та футболу. А ще в рамках оздоровчо-спортивної роботи восени вперше відбулася лікарняна Спартакіада. Як говориться, все робиться для того, щоб медичний персонал відчував турботу про себе.

 

Зараз в Україні триває медична реформа і саме від людей, їх терпіння, знань, бажання удосконалюватися залежить як вона «приживеться» в суспільстві. Тому про людський ресурс слід дбати системно, відповідально, з гарантією якості. У лікарні Є.Є.Карабелеша це виходить.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: