Херсон °C

Новокаховський рибоводний завод частикових риб хотіли передати брату нардепа

Новости » Общество
0

Херсонський окружний адміністративний суд скасував Держрибагентства №431 від 9 жовтня 2019 року «Про припинення державної установи «Новокаховський рибоводний завод частикових риб».Таке рішення було прийнято вчора, 13 лютого.

Нагадаємо, позов про скасування вищеназваного наказу подала до суду Новокаховська міська рада. Свій позов обґрунтувала тим, що рибозавод є зразковим і стратегічним підприємством не тільки Херсонщини, а й усієї рибної галузі України. Відтак суд спочатку призупинив наказ Держрибагентства, а тепер його повністю скасував.

Цей наказ передбачав ліквідацію підприємства та приєднання його до Херсонського виробничо-експериментального заводу по розведенню частикових риб, який знаходиться в Голій Пристані. Його директором є Юрій Ковальов, рідний брат народного депутата від партії «Слуга народу» по 186-му виборчому округу Олексія Ковальова.

А от директор Новокаховського рибозаводу поплатився своєю посадою. Поки тривала судова епопея, рибагентсво звільнило його у зв’язку із закінченням контракту. Утім, сам Ігор Михайлович Дикуха вважає, що його звільнення відбулося з порушенням, тому подав позов до Новокаховського міського суду про поновлення на роботі.

– Ще попереду 70% шляху, – каже він. – Нам треба домогтися для заводу статусу ведучого підприємства рибної галузі України.

https://novakahovka.city/read/events/64909/ribozavod-vryatovanij-direktor-zvilnenij

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: