Херсон °C

У Херсоні оголошено премію для художників і тих, хто поки себе ними не вважає

Общество, Культура
0

15 лютого 2020 р.в Кризовий Медіа-центрі.Херсон.відбуласяпрезентація культурної ініціативи, пов’язаної з New Level RAY PRIZE.Це премія для художників і тих, хто поки себе ними не вважає, але хоче. Це премія, заснована херсонцем для херсонців. Засновник премії - Михайло Рай, моряк-фотохудожник, молодий херсонець без будь-яких політичних домагань. Єдина мета премії - підтримати талановитих людей нашого міста, про які ми вже знаємо, і проявити тих, про кого навіть не здогадуємося.

Культурну ініціативу представили Спікери: Михайло Рай (засновник премії, моряк, фотохудожник), Олена Афанасьєва (ГО Центр культурного розвитку «Тотем», Арт-платформа «Турбіна»).

Преміяпризначена для авторів, які працюють в одному або декількох з наступних жанрів: малюнок, живопис, фотографія, печатка, скульптура, авторська анімація, відео-арт, змішана техніка, текстиль, скло, дерево, метал, кераміка, мозаїка, папір або інші техніки .
Головні критерії - це креативність, талант і бажання вийти на новий рівень! Це премія для тих, хто втомився працювати в стіл або шукає нову аудиторію. Для тих, хто готовий поділитися своїм талантом, але до сих пір чомусь відкладав (а). Час настав! Чому премія називаєтьсяNewLevel- новим рівнем? Вона повинна сталаімпульсом для виходу на нову орбіту, на ширші обрії та на вищі критеріїтворчим людям задля пошуку нових креативнихідей в нашому місті.

Призовий фонд - 1000 у.о.Подавати заявку на участь в конкурсі можуть як художники, так і аматори. Призовий фонд - 1000 у.о. Попередньо вважається, що буде 3 премії (500, 300, 200 у.о.), але багато що залежить від якості і кількості заявок. Реєстраційного внеску немає. Вікових обмежень немає.

Для участі потрібнозаповнити анкету в форматі резюме в групі New Level RAY PRIZE в Facebookдо 1 травня 2020 р. Протягом конкурсу учасникам і учасницям буде надана інформаційна підтримка - фото, відео, статті, щоб про їхню творчість і талант дізналося якомога більше людей. Фінал відбудеться влітку (орієнтовно червень 2020). Виставка робіт всіх номінантів(шорт-лист) пройде в Арт-платформі «Турбіна», і це великий шанс навіть для тих митців, хто не вийде переможцем.

Крім того, 12-14 червня 2020 року в Арт-платформі «Турбіна» буде проходитифестиваль сучасного мистецтва ГогольFest під назвоюDREAM. Куратор візуальної програми - керівник Центру «Тотем» Олена Афанасьєва запросила всіх херсонських художників всіх жанрів приєднатися до цієїунікального події. Про своє бажання брати участь у візуальній програмі ГогольFest досить написати в фейсбук на сторінку Центру «Тотем», Арт-платформи «Турбіна», Urban CAD або особисто Олені Афанасьєвої. Крім херсонських художників,планується запросити і авторів з інших міст і країн.

Завдяки цим двом подіям Херсон в цьому році обов'язково почує нові імена і познайомиться з яскравими творчими особистостями. А всі творчі херсонці матимуть реальну змогу показати світові свої витвори.

Херсонський Кризовий Медіа Центр

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: