Херсон °C

Інженеру прийдеться відповідати перед судом за 110 тис грн бюджетних коштів

Новости » Общество
0

Херсонською місцевою прокуратурою направлено до Херсонського міського суду обвинувальний акт за фактом службової недбалості інженера з технічного нагляду, відповідального за виконання робіт з реконструкції зовнішнього освітлення по проспекту Ушакова в м. Херсоні, що призвело до безпідставного перерахування зайвих бюджетних коштів на рахунок підрядника.

Встановлено, що обвинувачений у 2017 році через неналежне виконання службових обов’язків не перевірив відповідність обсягів робіт та використаних механізмів, засвідчив підписом та печаткою відповідність об’ємів виконаних робіт, використаних механізмів фактично виконаним роботам та залученій техніці в акті приймання виконаних будівельних робіт між підрядником та замовником.

Внаслідоктаких дій місцевому бюджету спричинено збитки на суму 110 тис. грн.

Фігуранту інкримінувалич. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотної шкоди державним інтересам).

Йому загрожує покарання у вигляді обмеження волі до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю.

Наразі прокурором в інтересах держави в особі комунального підприємства до інженеразаявлено цивільний позов на суму вказаних збитків.

Прес-служба прокуратури Херсонської області

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: