Херсон °C

В Херсонській обласній раді визначилися з корупційними ризиками

Новости » Общество
1

Комісією, відповідно до вимог Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016року №126, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016року за №1718/29848, ідентифіковано корупційні ризики в діяльності обласної ради, здійснено їх опис та проведено оцінку. Про це йдеться в офіційній документації.

Так, при ідентифікації корупційних ризиків у діяльності обласної ради здійснювалося вивчення та аналіз організаційної структуриобласної ради, положень про структурні підрозділи виконавчого апарату обласної ради, підготовки та проведення Президій та сесій обласної ради, діяльності депутатів обласної ради.

З урахуванням повноважень і завдань, які передбачені у діяльності обласної ради, Комісія ідентифікувала та оцінила такі корупційні ризики:

1) Недоброчесність депутатів обласної ради при здійсненні депутатських повноважень.

2) Корупційні ризики, пов’язані із проведенням конкурсу на зайняття посад посадових осіб місцевого самоврядування.

3) Можлива недоброчесність посадових осіб – членів конкурсної комісії під час прийняття на службу до органів місцевого самоврядування.

4) Можливість маніпуляції малозахищеними громадянами, які потребують отримання разової грошової допомоги, наявність домовленості з громадянами, які претендують на отримання разової грошової допомоги.

5) Ймовірність здійснення працівниками апарату функцій, непередбачених положень про виконавчий апарат, посадовими інструкціями.

6) Ймовірність недоброчесних дій посадових осіб виконавчого апарату обласної ради при проведенні закупівель товарів і послуг.

7) Можлива недоброчесність посадових осіб виконавчого апарату обласної ради під час представництва інтересів у судах, наявність дискреційних повноважень.

8) Наявність дискреційних повноважень при прийнятті та опрацюванні звернень громадян, обмеження доступу до інформації.

9) Наявність дискреційних повноважень у посадових осіб виконавчого апарату обласної ради під час опрацювання документів.

10)Наявність дискреційних повноважень при прийнятті та опрацюванні запитів на публічну інформацію.

11) Корупційні ризики, пов’язані з конфліктом інтересів в діяльності керівників комунальних підприємств, установ та організацій, безпосереднє управління якими здійснює обласна рада.

12) Висвітлення на офіційному вебсайті неповної інформації про діяльність обласної ради або інформації рекламного чи напіврекламного змісту, яка не стосується діяльності обласної ради, її депутатів, фракцій чи груп з метою отримання матеріальної вигоди.

13) Встановлення особами, відповідальними за підготовку тендерної документації, дискримінаційних вимог для потенційних учасників торгів.

14) Ймовірність несвоєчасного та неповного оприлюднення інформації, розпорядником якої є обласна рада: можливість здійснення дій без відповідного погодження в системі електронного документообігу.

15) Ризики, пов’язані з конфліктом інтересів під час подання документів претендентами на призначення керівників підприємств, установ, організацій комунальної форми власності.

16) Здійснення господарських зобов’язань унітарних комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області із власною зацікавленістю та заінтересованістю.

 

 

Loading...

1 комментарий

Лика 21 февраля 2020 14:55
Наверное все просто чудесно...Ну где в Херсонском областном совете коррупция? Особенно что касается назначения руководителей коммунальных предприятий...Сюда попадают даже с образованием Киевской духовной академии...Главное чтоб человек был "хороший"
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: