Херсон °C

У Херсонській державній морській академії обговорювали нову парадигму якості освіти

Новости » Общество
0

У Херсонській державній морській академії 26 лютого 2020 року відбулася зустріч із головою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергієм Квітом, на яку прибуло більше трьохсот гарантів освітніх програм і відповідальних за акредитацію закладів вищої освіти регіону.
Під час заходу особи, залучені до розробки та вдосконалення освітніх програм, отримали консультацію щодо етапів та особливостей акредитаційного процесу.
Голова Національного агентства Сергій Квіт обговорив з освітянами нову парадигму якості освіти, зокрема питання університетської автономії, зміцнення зв’язку вищої освіти з ринком праці, залучення студентів як повноцінних партнерів до процесу забезпечення якості вищої освіти тощо.
Керівник НАЗЯВО наголосив на необхідності активної співпраці ЗВО з Агентством та запевнив у готовності надавати університетам всебічну допомогу.
Після зустрічі з гарантами освітніх програм Сергій Квіт оглянув навчально-тренажерну базу Херсонської державної морської академії та поспілкувався з командуванням закладу.

У Херсонській державній морській академії обговорювали нову парадигму якості освіти

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: