Херсон °C

Мільйони гривень депутати виділили, аби швидка доїхала до пацієнта

Новости » Общество
0

Серед усіх бюджетних витрат окрему увагу сьогодні депутатиХерснської обласної ради приділили сфері медицини.

Так, 5,3 млн грн було виділено для співфінансування на отримання цільової субвенції з державного бюджету в частині придбання машин швидкої допомоги та медичного обладнання для них. 750 тис. грн призначено КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» для заміни рентгенівської трубки ангіографа.

4,5 млн грн відійдуть КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» для придбання паливно-мастильних матеріалів та медикаментів, адже державне недофінансування швидкої допомоги для закладу дуже значне – десятки мільйонів гривень. Тому, у межах свої фінансових можливостей, обласний бюджет «перекриває» це недофінансування, аби центр працював на користь городян та жителів області.

2,3 млн грн призначено Центру медичної статистики, адже НСЗУ відмовилася фінансувати дану установу у форматі КНП, яку створила обласна рада. Тобто даний Центр не потрапив до переліку КНП, що фінансуватимуться Національною службою здоров’я України. Також було виділено трохи більше 1,3 млн грн для виплати пільгових пенсій працівникам закладів охорони здоров’я.

2,5 млн грн. – для додаткової потреби на витратні матеріали проведення гемодіалізу.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: