Херсон °C

«Візитівки» Херсонщини профінансовано

Общество, Культура
0

«Візитівки» Херсонщини профінансованоНеобхідні кошти сьогодні виділили депутати Херсонської обласної ради для проведення таких знакових заходів, які стали вже стали візитівкою Херсонщини як на всеукраїнському, так і міждержавному рівнях – фестивалі «Чорноморські ігри» та «Мельпомена Таврії». Депутати повністю забезпечили фінансування даних заходів з урахуванням частки спонсорських коштів, які організатори збирають на проведення фестивалів.

Також декілька мільйонів депутати виділили для обласних закладів у різних сферах. У першу чергу це заклади соціального захисту та заклади освіти, де навчаються діти – кошти буде спрямовано на усунення порушень пожежної безпеки, які було виявлено в даних установах.

Біля 6 млн грн направили депутати на проведення капітальних та поточних ремонтів в обласних закладах у сфері спорту, культури, освіти, соцзахисту тощо.

Традиційно депутати підтримали звернення своїх колег з різних комісій у частині фінансування заходів соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2020 рік, а саме субвенції місцевим бюджетам області на здійснення розвитку територій, згідно із Програмою. Щороку, за наявності фінансового ресурсу, депутати погоджують низку звернень своїх колег та надають фінансовий ресурс для реалізації їхніх звернень від районів, де вони обирались представником до обласної ради.

Також особливу увагу було приділено фінансуванню обласних програм, прийнятих обласною радою, але таких, що не фінансувалися, або фінансувалися недостатньо. Проаналізувавши їх, депутати вирішили надати підтримку низці програм, де вони вбачають першочергову необхідність у коштах на здійснення тих чи інших заходів у сфері спорту, освіти, здоров’я, соцзахисту, розвитку сільського господарства тощо.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: