Херсон °C

На КВПП перевіряють людей на короновірус

Общество, Здоровье
0

З 26 лютого прикордонники Херсонського загону здійснюють попередній контроль стану здоров’я всіх осіб, які прибувають на материкову частину України.

Така перевірка здійснюється в морських та авіаційних пунктах пропуску через державний кордон, а також в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом шляхом опитування громадян та скринінгу їх за допомогою пірометрів.

Особлива увага приділяється громадянам КНР та країн, де міжнародною організацієюохорони здоров’я зафіксовані випадки захворювання на коронавірус.

У разі виявлення осіб з ознаками захворювання прикордонники будуть направляти їх до підрозділів охорони здоров’я, з якими вже налагоджена взаємодія.

Нагадуємо, що в Україні не зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірус. При цьому в країні достатньо фахівців, обладнання та місць у лікарнях для прийняття та ізоляції хворих, якщо таких буде виявлено. Просимо зберігати спокій та піклуватися про своє здоров’я. Тверезий розум та дотримання гігієни – ваша запорука залишитися здоровим.

За офіційною інформацією

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: