Херсон °C

Хірург Землянкін створює спеціальну красу для жінок

Общество, Здоровье
0

Груди – символ сексуальності, материнства і жіночності

Природа наділила жінок таким прекрасним дивом організму як груди. Їх ще називають персами, бюстом. У кожної представниці прекрасної статі вони різні. І якщо більшість приймає їх такими як вони є, то є певний процент жінок, які намагаються «поправити» свою фігуру за рахунок збільшення чи зменшення молочних залоз. Саме про такі моменти у своїй хірургічній практиці і розповів Олександр Землянкін, завідувач хірургічного відділення лікарні ім..Є.Є.Карабелеша.

Влітку цього року Олександр Олексійович відзначатиме своєрідний ювілей - 46 років хірургічної практики. Тож він знаний в медицині як спеціаліст високого класу, майстер своєї справи. А з 2009 року почав займатися естетичною хірургією.

-Естетика – це краса. Основна мета естетичної хірургії полягає не у відновленні втраченого здоров’я, а підвищенні якості життя пацієнта,- розповідає лікар. – Отож я коригую не хворобу, а вдосконалюю красу. Хтось вважає, що це допоможе налагодити стосунки у сім’ї, знайти кращу роботу або ж влаштувати особисте життя.

Як правило, жінки звертаються з проханням про збільшення молочних залоз.Виконується така процедура шляхом імплантації силіконових протезів. Роблю це із задоволенням. Бо при цьому і хірург отримує задоволення, і жінка задоволена, якій покращили її красу.

Звичайно, кожен випадок індивідуальний. І хоч «хто платить, той і замовляє музику», медик уважно вивчає кожну ситуацію. Зважає чи вже народжувала жінка, чи було в неї грудне вигодовування, супутні хвороби. В основному пацієнтки дослухаються до думки спеціаліста. Часом трапляються випадки, коли лікар вмовляє не робити поки що таку операцію.

-Для прикладу: минулого тижня на прийомі була молода жінка. Але поділилася своїми планами народити ще одну дитину і планує грудне вигодовування. Таким пацієнтам я кажу: результат естетичної операції по збільшенню грудей вважається відмінним, якщо протягом семи років нічого не змінюється. А вагітність – неабияке навантаження на жіночий організм в комплексі.

Естетична операція також вимагає дисциплінованості у догляді за грудьми. Великі груди потребують турботи. Є такі пацієнтки, які робили таке коригування 15 і 20 років тому і все нормально. Вони бережуть свій «скарб»: носятькомпресійний топік або спеціальний бюстгалтер. До того ж, це чималі кошти. Тому вагітність, роди, вигодовування можуть звести все нанівець.

Жінок, які мають бажання до збільшення хірург закликає до помірності. Адже на молочні залози, як і на все на Землі впливає закон Ньютона по силі тяжіння. І в даному випадку чим більша її маса, тим більше тягне до землі. Так би мовити, швидше відбувається процес опущення.

На прийомі у хірурга Землянкіна Олександра бувають пацієнти з усіх районі області. І тут швидше спрацьовує «сарафанне радіо», а не запущена в теле- чи радіоефір реклама. Зараз такі часи, що люди більше довіряють тим фахівцям, результат остаточної роботи яких бачать наочно. До того ж, зважаючи на солідний стаж в хірургії, Олександр Олексійович дуже скрупульозно «вивчає» клієнта. Крім того, працює в тісному тандемі з пацієнткою, зокрема, разом вибирають зразок імпланта, намагаючись «вписатися» в анатомічні особливості жінки. При цьому виборі враховується кілька критеріїв: ширина грудної клітини, ширина натуральної молочної залози. Усе має бути у розумних межах, тоді все буде дійсно як очікується - естетично, красиво.

До речі, форма імпланта може бути сферична і каплевидна. Остання вважається анатомічною формою і її головне виставити рівнино, не перекосити. Але є жіночки, які хочуть мати більш пишні груди. Тоді ефект очевидний: навіть маленьке декольте показує, що у тебе є груди.

Як правило, більшість пацієнтів до рішення про естетичну операцію підходять виважено, по-дорослому. Звертаються у віці вже після 30, коли вже народили. Найстарша пацієнтка була у 53-му віці, так би мовити зріла жінка. Вона народила і вже виростила двох синів, а за фігурою так і залишилася мініатюрною, отож і вирішила себе порадувати.

Звичайно, лікарі на все життя запам’ятовують перших пацієнтів. Олександр Землянкін також. І дуже вдячний їй за те, що знаючи про свою роль першовідкривача, вона довірилася лікареві і погодилася. А тепер ще й подруг своїх приводить.

Отож, двері лікарні відкриті для представниць прекрасної статі, які гадають, що потребують естетичної операції на грудях, мріють про це. А мрії повинні збуватися, чи не так?

Хірург Землянкін створює спеціальну красу для жінок

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: