Херсон °C

Лікарі Херсонщини радять, як знизити ризик захворювання коронавірусом

Общество, Здоровье
0

Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу і передачі ГРВІ та нового коронавірусу. Про це йдеться на офіційному сайті Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА:

§часто мийте руки або обробляйтедезінфікуючими засобами;

§під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;

§уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;

§якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередню історію подорожей;

§уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;

§не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м'ясом, молоком тощо слід поводитися обережно.

З метою наочного інформування населення про методи профілактики зараження коронавірусом Товариство Червоного Хреста України створило 2 відеоролика: «Як знизити ризик захворювання коронавірусом» і «Будьте здорові! Поради». Національна Рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила ці матеріали, визнавши, що вони мають ознаки соціальної реклами. Переглянути їх можна в мережі «YouTube» за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=5i9MB9Z9gFI,

https://www.youtube.com/watch?v=2o1WiCleLzE

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: