Херсон °C

Контрабанда обігу цигарок. Гучна справа із викраденням конфіскованого товару на Херсонщині

Общество, Криминал
0

Цікаві факти в боротьбі з контрабандою розповів нещодавно журналістам перший заступник начальника ГУ ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі, полковник податкової міліції Дмитро Сосинович.

Так, податковою міліцією було задокументовано та ліквідовано незаконну діяльність міжрегіонального центру з контрабандного обігу цигарок, який здійснював протиправну діяльність на території Миколаївської, Херсонської та Хмельницької областей.

В результаті було вилучено понад 432 тис. пачок цигарок орієнтовною вартістю біля 14 млн.грн., з яких 300 тис. пачок тютюнових виробів імпортних виробників, ввезених на митну територію України з порушенням митних правил.

Дмитро Сосинович акцентує - досудове слідство триває.

Не менш гучним розслідуванням стало наступне: на території Херсонської області припинено протиправну діяльність групи осіб, які здійснювали придбання незаконно ввезених цигарок та їх подальший продаж. За вироком суду за ч.2 ст.28, ч.1 ст.204 двох осіб засуджено та застосовано спеціальну конфіскацію щодо вилучених в ході досудового слідства фальсифікованих тютюнових виробів на суму 2,74 млн.грн.

«Протидія представників вищевказаної злочинної групи в рамках здійснення досудового розслідування досягла свого апогею у грудні 2019 року, коли з території складу підприємства, відповідального за зберігання речових доказів, було вчинено крадіжку всієї раніше вилученої партії фальсифікованих тютюнових виробів. В даний час триває досудове слідство за ч.5 ст.191, ч.1 ст.382 КК України за даним фактом. Податкова міліція на слуху - перш за все, через серію гучних справ», - акцентує Дмитро Сосинович.

Детальніше пропонуємо подивитися у відео.

Повністю інтерв’ю можна переглянути за посиланням

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: