Херсон °C

ДЮСШ з боксу ФСТ «Україна» один рік

Общество, Спорт
0

З перших днів роботи директором ДЮСШ з боксу ФСТ «Україна» Дмитром Оболенцевим були вжиті заходи, спрямовані на приведення будівлі Школи боксу в належний вигляд. Відновлено електропостачання і водопостачання, приведені в порядок тренувальний зал і допоміжні приміщення. В кінці 2019 року Школа була знову підключена до централізованого опалення, проведено ремонт магістралі, а також оптимізовано споживання комунальних (встановлено прилади обліку, систему опалення обладнали приладами терморегуляції). У Школі боксу проведено ремонт, в ході якого відбулось переобладнання тренажерами зали ОФП, відремонтовано і обладнано необхідним інвентарем малий зал боксу, проведений ремонт частини допоміжних приміщень.

Не меншу увагу було приділено і тренерському складу ДЮСШ з боксу ФСТ «Україна». У штаті працює 8 тренерів, серед яких Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізкультури і спорту Василь Цариков, старший тренер збірної Херсонської області серед еліти Сергій Меленюк, старший тренер збірної Херсонської області серед жінок-еліти Дмитро Дзядевич, старший тренер збірної Херсонської області серед чоловіків до 22 років Артем Соловйов.

На даний момент в ДЮСШ з боксу ФСТ «Україна» тренується 177 спортсменів. Представники збірних активно беруть участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, регулярно проводять спаринги з представниками інших спортивних організацій. Також в Школі боксу відновлено традицію проведення спарингів кожної другої суботи, і на даний момент у них стабільно бере участь більше 100 спортсменів з усієї Херсонської області і, нерідко, гості з інших областей.

Такий активний підхід до відродження школи позначився на спортивних результатах вихованців ДЮСШ з боксу ФСТ «Україна». На даний момент в їх активі два 5 місця на чемпіонаті Європи, 2 золотих, срібна і бронзова медалі чемпіонатів України, 21 золота, 4 срібних і 6 бронзових медалей чемпіонатів області, 7 золотих, 3 срібних і 7 бронзових медалей всеукраїнських турнірів. Дві вихованки ДЮСШ готуються до участі в складі національної збірної України до чемпіонату Європи серед молоді.

За інформацією прес-служби облради.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: